Sklep miesny jastarnia

Wizytówką sklepu mięsnego, czy same sklepu budzącego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w wag witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, a dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, jak również serów. Są wówczas ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały zaopatrzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta również wyposażona jest w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą być myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dobrze ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na precyzyjne kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a i serów. Doskonale nadaje się do cięcia takich produktów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Chociaż w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu potwierdzona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a ponadto możliwość zapisu sposobu ich organizowania w jakości programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego artykułu do 4 stosów sam wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wyprodukowana z najwyższej klas produktów, i dobrze z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na dostosowanie rzeczy do konkretnego produktu. Dodatkowo urządzona istnieje w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.