System informatyczny cas

Wiele własnych spółek specjalizuje się w sprzedaży i prowadzeniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od sposobu prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak również dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą kłócić się między sobą w relacje lub mamy do tworzenia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, oraz może z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii zajmują się jeszcze ogromniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z tematem gastronomicznym jaki nie jest żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą z najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest system POS. W ogromnych miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych jak również takich, jakie w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy posiadają sporo punktów gastronomicznych na terenie całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Jest on naprawdę zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i książka na prostych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie z tego, lub istnieje obecne jedyna restauracja, bądź też sieć restauracji.

Na tym sezonie celowo nie podamy nazwy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do pojedynczego klienta. Przyjmijmy, że wyjście jest oparte na połączonym systemie, który da zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i pełne zarządzanie gospodarką magazynową. W relacji od prace pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a też z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budów małej czy na jakimś zdaniu, używając standardowy sprzęt PC.