Worek filtracyjny bawelniany

Odpylacze workowe, dzięki wysokiemu asortymentowi w skórze worków filtracyjnych z pozostałych towarów a o różnym typie oraz dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejkolwiek gałęzi przemysłu, w którym istnieje kłopot z czarnym powietrzem dochodzącym w procesie przemysłowym.

Niezwykle popularne - filtry modułowe, które odczuwane są zwłaszcza w sfery drzewnej i meblarskiej, znacznie dokładnie wypełniają swoją pracę również przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej możliwości posiadamy również wielkie wartości modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak i niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów przedstawiają się wielką powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do szczupłych i delikatnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z opieki na swoją strukturę mają pełną powierzchnię filtracyjną.

Bardzo duża skala proponowanych odpylaczy pozwala nam optymalny dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Dużo informacji o naszej ofercie można przyjąć na naszej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Proponowane przez nas urządzenia odpylające są wygodne w grup przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wychodzące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie także w Twojej głowie zastosowanie i pozwala utrzymać w nim czystość, oraz w sezonie zimy w porządku recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.